image - 2024-03-06T183759.901

Naše služby

Co děláme?

Služby naší firmy

Jsme spolehlivá firma, která nabízí své odborné služby v oblastech: výroba hydraulických válců/pístnic, výroba hydraulických hadic, cnc obrábění.

Provádíme výrobu a servis hydraulických hadic s koncovkami rychle a na míru.

Hledáte spolehlivého partnera zaměřeného na výrobu hydraulických válců, výroba hydraulických hadic a služeb týkajících se CNC obrábění? Obraťte se na naše specialisty.

Hydraulické válce vyrábíme na základě vlastní dokumentace vypracované dle zadání a požadovaných parametrů, nebo na základě dodané dokumentace zákazníkem. Vyrábíme válce v jakémkoliv provedení a velikostí. Většina dílců je výráběna na CNC strojích. Každý jednotlivý hydraulický válec je zkoušen na zkušebním zařízení a výsledek je zapsán v přiloženém zkušebním protokolu.

Provádíme opravy poškozených dílců, přetěsňování, nebo celkové repase starších hydraulických válců.

Vyrábíme a dodáváme zákazníkům jednotlivé dílce pro kompletaci hydraulických válců, nebo jako náhradní díly.

Vyrábíme a opravujeme tlakové hadice pro hydraulické a vzduchové systémy dle požadavků zákazníka. Máme zavedený nonstop servis na telefon.

Nabízíme prodej průmyslových hadic různých typů a provedení v závislosti na přepravovaném mediu.

Dodáváme koncovky a objímky tlakových hadic všech běžných provedení a velikostí.

Prodáváme celý sortiment hydraulických prvků: spojovací šroubení, ventily, hydraulické zámky, rychlospojky, rozdělovače, čerpadla, hydromotory a jiné.

Dodáváme veškerý sortiment těsniva hydraulických válců a hydraulických zařízení.

Dodáváme polotovary chromovaných pístních tyčí v provedení standardním, nebo v provedení se zesílenou chromovou vrstvou, případně v provedení se zvýšenou proti korozní ochranou. Polotovary trubek hydraulických válců dodáváme v provedení H8, nebo H9.

Kovoobrábění na CNC i klasických strojích

Máte zájem o naše služby?

Hledáte spolehlivého partnera zaměřeného na výroba hydraulických válců, výroba hydraulických hadic a služeb týkajících CNC obrábění? Využijte naše bohaté zkušenosti a kontaktujte nás!