image - 2024-03-06T183759.901

O nás

O naší firmě

Kdo jsme a co děláme?

Od roku 1996 se specializujeme na výrobu a dodávku komplexních služeb v oblasti hydrauliky včetně příslušenství.

Výroba hydraulických válců, hydraulických hadic a cnc obrábění se vyznačuje rychlostí, příznivou cenou a prvotřídní kvalitou.

Pro výrobu tlakových hadic využíváme spolehlivé strojní vybavení, hadicovinu a šroubení.

Z počátku se firma zabývala výrobou a prodejem tlakových hadic, později rozšířila svoji činnost o výrobu hadicových koncovek, servis a opravu hydraulických válců.

Přivezte k nám vaši prasklou nebo jinak poškozenou hydraulickou hadici nebo válec a my vám rádi vyrobíme novou hadici na počkání a hydraulický válec opravíme v krátké době.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti výroby hydraulických válců a hadic v lokalitě Celá ČR, Ústí nad Labem, Praha, Neratovice, Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Liberec, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice, Jihlava, Pardubice, Hradec Králové, Trutnov, Jičín, Olomouc.

Projekt FVE Hydraulik servis CZ (CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0005037) je spolufinancován Evropskou unií.

Předmětem předloženého projektu je pořízení nové FVE (82 kWp) pro společnost Hydraulik servis CZ s.r.o. Projekt řeší především snížení energetické náročnosti a zajištění soběstačnosti v oblasti energetických dodávek.

0 +
Let zkušeností
0 +
Klientů po celé ČR i v zahraničí
0 +
Vyrobených typů hydraulických válců

Máte zájem o naše služby?

Hledáte spolehlivého partnera zaměřeného na výroba hydraulických válců, výroba hydraulických hadic a služeb týkajících CNC obrábění? Využijte naše bohaté zkušenosti a  kontaktujte nás!